Pedodonti

Uzman hekim kadromuzla gülüşünüzü güzelleştirelim.

Gülüşünüzden Memnun Değil Misiniz?

Sağlıklı ve daha mutlu gülümsemek için bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

  İsminiz
  Soyisminiz
  Telefon Numaranız
  Tedavi

  .

  .

  1

  Çocuk diş hekimliği, hayattaki en değerli varlığımız olan çocuklarımızın dişleriyle ilgilenen hekimlik dalıdır. Dişler ağızda sürdüğü anda temizliği başlar. Bilinenin aksine süt dişi çürüklerinin tedavisi, ileride gelecek olan daimi dişlerin yerinin korunması açısından çok önemlidir. Unutulmamalıdır ki ortodontik bozukluklarının (diş ve çene bozukluklukları) çoğu genetik değil kazanılmıştır.

  Bu anomalilerin meydana gelmesinde en önemli faktör ise süt dişi çürükleri ve erken süt dişi kaybıdır. Çocuklarımızın hem kaybedilmiş diş sağlığının tedavisi, hem koruyucu önleyici tedavileri çocuk dişleri üzerine uzmanlaşmış uzman hekimler tarafından yapılır. Koopere olamayan (uyum) çocuklarda dahi anestezi uzmanı eşliğinde sedasyon (uyutularak) uygulanarak ilgili dişlerin tedavi edilmesi süt dişleri çürüklerinin önemine işarettir.

  Sonuçlar

  Bize Kolayca Ulaşabilirsiniz.

  Uzman diş hekimlerimizle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

   İsminiz
   Mail Adresiniz
   Tedavi

   .

   .

   Hikayemiz

   Uzman hekim kadromuz ve uygun fiyat politikamız ile 2014 yılından bugüne hizmetinizdeiz.

   Tecrübe

   Gülümseme

   Başarılı Operasyon

   Uzman Hekim

   Gülüşünü Tasarla

   İletişime Geç

   İletişime Geç

   Gülüşünü Tasarla

   Kliniğimizi Keşfedin

   Başakşehir Ortodonti, panoromik, anterior-posterior, sefalometrik, el bilek ve periapikal röntgenlerinin dijital olarak çekiminin yanında İstanbulda ilk iTero 5D element cihazı ile 3 boyutlu çene modellemesi, radyasyonsuz çürük tespiti (hamile, çocuk ve kanser hikayesi olan hastalarda öncelikli) görüntüleme sistemlerine sahiptir. Bunların yanında kanal tedavisi için elzem 2 endo motor, 3 apex locater, 4 periapikal röntgen cihazı ile cerrahi amaçlı diode lazer cihazı, fizyo dispenser, piezo surgery cihazı ile 6 hastaya aynı anda hizmet verebilecek kapasitededir.

   Çözüm Ortaklarımız
   Çalıştığımız dev firmalar ile hizmetlerimize değer katıyoruz.
   × Bize ulaşın